Spa atpūta

Mēs strādājam ar labākam SPA viesnicam Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Ja gribas sasildities – SPA-atpūta ir tieši tās kas ir vajadzīgs!

Rezervējot pie mums – papildus atlaides!

logoViesnīca Baltvilla 4*

Četrzvaigžņu viesnīca Baltvilla tika atvērta 2007.gadā. Viesnīca atrodas gleznainajā Pierīgas rajonā Baltezerā, tikai 15km brauciena attālumā no Rīgas centra. Iedvesmojošs skats uz ezeru un priežu parku, mājīgs interjers, un profesionāla viesmīlība ir viesnīcas raksturīgākās iezīmes.

 

Lileliskā spa viesnīca ne talu no RīEzeri igas

 

 

 

baltic

arkadija

Rozu maigums

Brivdienu sapnis

Harmonija diviem

Relaksejosa nedelas nogale

jurmalaspa

Miera un harmonijas osta. Vienmēr ļoti daudz īpašo piedāvājumu, cenas pēc pieprasījuma.

Rudens 2016

trasalis

Mums ir noslēgts līgums ar vienu no labākājam Spa-viesnīcam Lietuvā – Trasalis.

tervis

Tervise Paradiis atrodas Igaunijā lielākais ūdens atrakciju parks! 11 000 m2 platība, atrakcijas un burvīgais skats uz jūru gaidīs ciemos gan lielus, gan mazus ūdens cienītājus. Rezervējot pie mums-speciālās cenas!

GOSPA_logo_2013

Jūs gaidā renovēta spa-viesnīca Georg Ots Saaremā salā!

Labi piedāvājumi un laba atpūta vienmēr Druskininkajā

main-logo

Pēc pieprasījuma atsūtīsim Jums cenu piedāvājumu.

 

Atpūta Jūrmala

Laipni gaidīti Jūrmalā! Jūrmala ir unikāla pilsēta – kūrorts Latvijā, Baltijas jūras krastā. Katrs, kurš kaut reizi bijis šajā skaistajā vietā, izjutis tās īpašo auru, kuru veido unikālās veclaicīgās ēkas, priežu mežs, kāpas, jūra, ezeri un svaigs gaiss.

jaunkemeri

1967. gadā Jūrmalas kūrortā tika dibināts KRC “Jaunķemeri” – klimata un balneoterapijas centrs, kas ieguvusi savu labo slavu ar dabīgo ārstēšanas līdzekļu izmantošanu – sērūdeņradi, broma minerālūdeni, dabīgām kūdras dūņām un augsti profesionālu multidisciplināru rehabilitācijas komandu. KRC „Jaunķemeri” strādā visu gadu. Ārstēšana notiek kompleksi un katru dienu , arī sestdienās, svētdienās un svētku dienās.

Kūrorta Rehabilitācijas centra “Jaunķemeri” aicina parūpēties par locītavu veselību un izmantot oktobra akcijas piedāvājumu kaulu un locītavu veselībai!

Rezervējot ārstēšanas sanatorijā vai vienkārši atpūtu, visiem mūsu firmas klientiem papildus atlaides!

 

Daidzveidīga Bulgārija

Jūs vārāt iegādāties pie mums ceļojuma paketes uz Bulgāriju, ka arī tikai biļetes uz Burgasu vai Varnu.

Speciālas atlaides grupām!

Tenerife

Viskārstākie piedāvājumi šeit

Tenerife ir ideāla atpūtas vieta ar daudzveidīgām un neparastām izklaides iespējām, pie kam visu gadu. Izcilais klimats un pārsteidzošā daba, pilna kontrastiem un paradīzes stūrīšiem, kā arī cilvēku viesmīlība un sirsnība, ir tās vērtības, kas padara Tenerifi pievilcīgu tūristu acīs. Salas privileģētā atrašanās vieta Atlantijas okeānā un pazīstamu, labas kvalitātes zīmolu viesnīcas piekrastē padara Tenerifi par vadošo Eiropas tūrisma galamērķi. Šeit ir divas tūrisma zonas: viena – auglīgajos ziemeļos, otra – saulainajos dienvidos.

Lidojumi no Rīgas:

Rīga – Tenerife                           Oktobris 2013 – Maijs 2014
Novembris 15 22 29
Decembris 06 13 20 27
Janvāris 03 10 17 24 31
Februāris 07 14 21 28
Marts 07 14 21 28
Aprīlis 04 11 18 25
Maijs 02 09 16*

Ēģipte

Viskārstākie piedāvājumi šeit

Hurgada

Viens no polulārākajiem Sarkanās jūras kūrortiem, ar nemainīgi saulainu laiku. Gar glāsmainās un siltās jūras piekrasti desmitiem kilometru garumā plešas smilšu pludmales. Lieliskie laiksapstākļi ļauj visu gadu nodarboties ar sērfošanu un niršanu. Pateicoties Ēģiptes sausajam klimatam un vienmēr klātesošajam vieglajam jūras vējam, karstums Hurgadā neapgrūtina. Tas ļauj uzturēties pludmalē pat svelmainākajos gada mēnešos.

Šarm El-Šeiha

Šarmelšeihas kūrorts (tulkojumā – karaliskais līcis) atrodas Sinaja pussalas dienvidos un ieguvis Ēģiptes prestižākā piejūras kūrorta slavu. Nepārtrauktā plūsmā visus 12 mēnešus gadā čārterlidmašīnas ved šurp tūristus no Eiropas, un ziemas sezonā – arī no Baltijas valstīm.
Tāpat kā citos Sarkanās jūras kūrortos, arī Šarmelšeihā tūrisma sezona ir aktīva visu gadu – jebkurā mēnesī un gadalaikā var gan peldēties, gan sauļoties, un pat ziemas mēnešos ūdens temperatūra nav zemāka par +20-22 grādiem, bet gaiss sasilst vismaz līdz 23-25 grādiem. 


 


 

Turcija

Lieliskā iespēja lidot uz Turciju arī ziemā. Ceļojumi uz 11 naktim ziemās periodā.

Vasaras periodā ceļojumu piedāvāsim pēcpieprasījuma