Telegramm

Mums is Telegramm kanāls-lūdzam pievienoties!
Šeit tiks publicēti paši karstākie piedāvājumi ceļojumiem, akcijas, daivinga jaunumi. Visātrākās komunikācijas iespējas

 

Spa atpūta

Mēs strādājam ar labākam SPA viesnicam Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Ja gribas sasildities – SPA-atpūta ir tieši tās kas ir vajadzīgs!

Rezervējot pie mums – papildus atlaides!

logoViesnīca Baltvilla 4*

Četrzvaigžņu viesnīca Baltvilla tika atvērta 2007.gadā. Viesnīca atrodas gleznainajā Pierīgas rajonā Baltezerā, tikai 15km brauciena attālumā no Rīgas centra. Iedvesmojošs skats uz ezeru un priežu parku, mājīgs interjers, un profesionāla viesmīlība ir viesnīcas raksturīgākās iezīmes.

 

Lileliskā spa viesnīca ne talu no Rīgas

 

 

 

baltic

arkadija

 

jurmalaspa

Miera un harmonijas osta. Vienmēr ļoti daudz īpašo piedāvājumu, cenas pēc pieprasījuma.

Rudens 2016

trasalis tervis

Tervise Paradiis atrodas Igaunijā lielākais ūdens atrakciju parks! 11 000 m2 platība, atrakcijas un burvīgais skats uz jūru gaidīs ciemos gan lielus, gan mazus ūdens cienītājus. Rezervējot pie mums-speciālās cenas!

GOSPA_logo_2013

Jūs gaidā renovēta spa-viesnīca Georg Ots Saaremā salā!

Labi piedāvājumi un laba atpūta vienmēr Druskininkajā

main-logo

Pēc pieprasījuma atsūtīsim Jums cenu piedāvājumu.

Lieliskās viesnīcas Druskininkai un Birštonas.

Daidzveidīga Bulgārija

Jūs vārāt iegādāties pie mums ceļojuma paketes uz Bulgāriju, ka arī tikai biļetes uz Burgasu.

Speciālas atlaides grupām!

Tenerife

Viskārstākie piedāvājumi:

https://www.facebook.com/vejtur/?ref=pages_you_manage

https://t.me/+eNENF42j4GBhYzZk

Tenerife ir ideāla atpūtas vieta ar daudzveidīgām un neparastām izklaides iespējām, pie kam visu gadu. Izcilais klimats un pārsteidzošā daba, pilna kontrastiem un paradīzes stūrīšiem, kā arī cilvēku viesmīlība un sirsnība, ir tās vērtības, kas padara Tenerifi pievilcīgu tūristu acīs. Salas privileģētā atrašanās vieta Atlantijas okeānā un pazīstamu, labas kvalitātes zīmolu viesnīcas piekrastē padara Tenerifi par vadošo Eiropas tūrisma galamērķi. Šeit ir divas tūrisma zonas: viena – auglīgajos ziemeļos, otra – saulainajos dienvidos.

Lidojumi no Rīgas un Viļņas

Ēģipte

Viskārstākie piedāvājumi šeit

Hurgada

Viens no polulārākajiem Sarkanās jūras kūrortiem, ar nemainīgi saulainu laiku. Gar glāsmainās un siltās jūras piekrasti desmitiem kilometru garumā plešas smilšu pludmales. Lieliskie laiksapstākļi ļauj visu gadu nodarboties ar sērfošanu un niršanu. Pateicoties Ēģiptes sausajam klimatam un vienmēr klātesošajam vieglajam jūras vējam, karstums Hurgadā neapgrūtina. Tas ļauj uzturēties pludmalē pat svelmainākajos gada mēnešos.

Šarm El-Šeiha

Šarmelšeihas kūrorts (tulkojumā – karaliskais līcis) atrodas Sinaja pussalas dienvidos un ieguvis Ēģiptes prestižākā piejūras kūrorta slavu. Nepārtrauktā plūsmā visus 12 mēnešus gadā čārterlidmašīnas ved šurp tūristus no Eiropas, un ziemas sezonā – arī no Baltijas valstīm.
Tāpat kā citos Sarkanās jūras kūrortos, arī Šarmelšeihā tūrisma sezona ir aktīva visu gadu – jebkurā mēnesī un gadalaikā var gan peldēties, gan sauļoties, un pat ziemas mēnešos ūdens temperatūra nav zemāka par +20-22 grādiem, bet gaiss sasilst vismaz līdz 23-25 grādiem. 


 


 

Turcija

Ļoti liels piedāvājumu klasts saulainai Turcijai. Viesnīcas 4-5* ar lielisko ēdināšanau un akvaparkiem. Ir viesnīcas ģimenēm ar bērniem ir viesnīcas tikai pieaugušajiem.

Rakstiet un mēs palīdzesim izvēleties visjaukāko viesnīcu tieši Jums!