Visplašāka un jaunākā informācija mums ir šeit, piesēko

Ja Tev ir velme iepazīt pasakaino zemūdens pasauli, tad mūsu firmas komanda DivingLatvia.lv Tevi sagatavos šim skaistajam ceļojumam. Šis piedzīvojums būs interesants gan iesācējiem, gan cilvēkiem ar iepriekšēju pieredzi. Katram tiek nodrošināta individuāla pieeja. Apmācību vadīs pieredzējuši daivinga instruktori, kam ir ļoti bagāta pieredze, nirstot dažādās pasaules valstīs, tāpēc paralēli teorētiskajai un praktiskajai apmācībai, instruktori padalīsies arī ar interesantiem un noderīgiem stāstiem par niršanu.

Team-bulding iespējas. Vai jūsu kolektīvs prot sajust savas emocijas un tās pareizi vadīt? Kolektīvais niršanas piedzīvojums to iemācīs un pārbaudīs. Niršana palīdz attīstīt tādas īpašības kā izturība, pacietība, koncentrēšanās spējas, drosme, empātiju pret vidi. Tiks nodrošināta filmēšana zem ūdens, tāpēc atgriežoties sauszemē, varēsiet apspriest savu niršanas pieredzi, vērojot to no malas video formātā.

Daivings – tā ir iespēja apgūt jaunu, pavisam citu pasauli – zemūdens karalisti. Un ikviens, kas kādreiz ir apmeklējis to, vairs nespēs dzīvot bez šīs pasaules, bez tās mierīguma, bez šiem burbuļiem, kas tiecas pie ūdens virsmas, un uz mūžu ir nolemts atgriezties zem ūdens atkal un atkal…

Palildus informācija Tālr.27888452

email: divinglatvia@inbox.lv

Kontaktpersona Irina Žukova

Satiksimies zem ūdens!