Viss par daivingu ar akvalangu

Visplašāka un jaunākā informācija mums ir šeit:

Lūdzu piesēko.

Ja Tev ir velme iepazīt pasakaino zemūdens pasauli, tad mūsu firmas komanda DivingLatvia.lv Tevi sagatavos šim skaistajam ceļojumam. Tā ir lieliska iespēja sastapties ar dažādām sajūtām un emocijām zem ūdens – uzlabot koncentrēšanās spējas, kā arī iemācīties būt pacietīgiem un drosmīgiem. Šis piedzīvojums būs interesants gan iesācējiem, gan cilvēkiem ar iepriekšēju pieredzi. Katram tiek nodrošināta individuāla pieeja. Apmācību vadīs pieredzējuši daivinga instruktori, kam ir ļoti bagāta pieredze, nirstot dažādās pasaules valstīs, tāpēc paralēli teorētiskajai un praktiskajai apmācībai, instruktori padalīsies arī ar interesantiem un noderīgiem stāstiem par niršanu.

Viss par daivinga kursiem ar kursu aprakstiem

Team-bulding iespējas. Vai jūsu kolektīvs prot sajust savas emocijas un tās pareizi vadīt? Kolektīvais niršanas piedzīvojums to iemācīs un pārbaudīs. Niršana palīdz attīstīt tādas īpašības kā izturība, pacietība, koncentrēšanās spējas, drosme, empātiju pret vidi. Tiks nodrošināta filmēšana zem ūdens, tāpēc atgriežoties sauszemē, varēsiet apspriest savu niršanas pieredzi, vērojot to no malas video formātā.

Nopērc dāvanu karti Izmeģinājuma ieniršanām, Team-building pasākumiem vai kursem .

Grupa tiem kas jau bija zem ūdens un tiem kuri vēlas izmeģināt.

Apmacību karte:

Ja tu esi pārliecināts ka daivings ir tas – kas vajadzīgs, tad ir iespējams iziet kursus un saņemt PADI sertifikātu.

Satiksimies zem ūdens!

 

Turcija

Saulainā Turcija vienmēr gaida tieši Jūs un jūsu ģimenes. Sezons aprilis – oktobris.

Ļoti liels piedāvājumu klasts saulainai Turcijai. Viesnīcas 4-5* ar lielisko ēdināšanau un akvaparkiem. Ir viesnīcas ģimenēm ar bērniem ir viesnīcas tikai pieaugušajiem.

Rakstiet un mēs palīdzesim izvēleties visjaukāko viesnīcu tieši Jums!

 

Grieķija

Valsts ar spēcīgu un visā pasaulē ievērojamu kultūras mantojumu – Rietumu kultūras šūpulis! Vieta, kur radīta Eiropa, kur dzīvo viena no senākajām pasaules tautām, kur radušās Olimpiskās spēles, filozofija, medicīna, demokrātija, literatūra un mitoloģija.

Vispopulārākas salas – Krēta, Rodas.

Čarterlidojumi no Rigas, Viļņas un Tallinas.

Tenerife

Viskārstākie piedāvājumi:

Tenerife ir ideāla atpūtas vieta ar daudzveidīgām un neparastām izklaides iespējām, pie kam visu gadu. Izcilais klimats un pārsteidzošā daba, pilna kontrastiem un paradīzes stūrīšiem, kā arī cilvēku viesmīlība un sirsnība, ir tās vērtības, kas padara Tenerifi pievilcīgu tūristu acīs. Salas privileģētā atrašanās vieta Atlantijas okeānā un pazīstamu, labas kvalitātes zīmolu viesnīcas piekrastē padara Tenerifi par vadošo Eiropas tūrisma galamērķi. Šeit ir divas tūrisma zonas: viena – auglīgajos ziemeļos, otra – saulainajos dienvidos.

Lidojumi no Rīgas un Viļņas

Bulgārija

Jūs vārāt iegādāties pie mums ceļojuma paketes uz Bulgāriju, ka arī tikai biļetes uz Burgasu.

Speciālas atlaides grupām!

Spa atpūta

Mēs strādājam ar labākam SPA viesnicam Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Ja gribas sasildities – SPA-atpūta ir tieši tās kas ir vajadzīgs!

Rezervējot pie mums – papildus atlaides!

logoViesnīca Baltvilla 4*

Četrzvaigžņu viesnīca Baltvilla tika atvērta 2007.gadā. Viesnīca atrodas gleznainajā Pierīgas rajonā Baltezerā, tikai 15km brauciena attālumā no Rīgas centra. Iedvesmojošs skats uz ezeru un priežu parku, mājīgs interjers, un profesionāla viesmīlība ir viesnīcas raksturīgākās iezīmes.

 

Lileliskā spa viesnīca ne talu no Rīgas

 

 

 

baltic

jurmalaspa

Miera un harmonijas osta. Vienmēr ļoti daudz īpašo piedāvājumu, cenas pēc pieprasījuma.

trasalis tervis

Tervise Paradiis atrodas Igaunijā lielākais ūdens atrakciju parks! 11 000 m2 platība, atrakcijas un burvīgais skats uz jūru gaidīs ciemos gan lielus, gan mazus ūdens cienītājus. Rezervējot pie mums-speciālās cenas!

GOSPA_logo_2013

Jūs gaidā renovēta spa-viesnīca Georg Ots Saaremā salā!

Labi piedāvājumi un laba atpūta vienmēr Druskininkajā

main-logo

Pēc pieprasījuma atsūtīsim Jums cenu piedāvājumu.

Lieliskās viesnīcas Druskininkai un Birštonas.